Hakkımızda

GAYE İLAÇ

Gaye ilaç ecza deposu olarak 2010 tarihinde istanbul ümranıye’de hizmete başlamıştır. Aile şirketi olarak başlayan firmamız halen daha aile bağlarını güçlü tutarak yoluna devam etmektedir. Firmamız sektöre küçük bir depo olarak başlamıs ve tecrube kazanarak her geçen yıl büyüyerek devam etmiştir. Firmamız 2022 yılında kendi plazasını inşa etmiştir. Yeni binası ve genç kadrosuyla 1600 mt kapalı alanla, plazamız sancaktepe de bulunmaktadır Firmamız herdaim kendıne, sektörüne ve personeline güvenerek yoluna devam etmiştir.

Misyon

Gaye İlaç ecza deposu olarak misyonumuz tedarik zincirini geliştirerek ürün yelpazemizi genişletmektir. Firmamız her daim kaliteli dağıtım ve dürüst fiyatlandırmayı hedeflemektedir. Bu sayede firmamız dürüst satış ve kaliteli dağıtımı misyon belirlenmiştir.

Vizyon

Gaye İlaç ecza deposu olarak vizyonumuz her zaman insan odağı ve toplum sağlığı olmuştur. Bu nedenle sektördeki yerimiz gereği her zaman insan sağlığına katkı sağlamak ve firmamızın sektörde kalıcı olmasını hedeflemektedir. 12 yıllık tecrübemizle Türkiye 'nin her yerine dağıtımı en hızlı şekilde yapmaktayız.

Yönetim Kadrosu

Adem Fırat

Şirket Müdürü

İbrahim Fırat

Satınalma Müdürü

Kadir Fırat

Satış Müdürü

Emrah Fırat

Finans Müdürü